name
درباره ما

درباره فروشگاه لطیفی

امروزه به دنبال خرید هر وسیله مرغوبی که هستید قبل از هرچیز توجه شما به مارک روی آن جلب می شود. بسته به سطح تکنولوژی کارخانه و احترامی که تولید کننده برای مشتری خود قائل است , نمایندگی توزیع و فروش , سرویس دهی به مشتریان و خدمات مرتبط با آن نیز اهمیت بالاتری پیدا می کند و در این میان فروشندگان محصولات مرغوب و خدمات پس از آن متمایز از دیگر فروشندگان بر ارزش و اعتبار کالاها می افزایند .در سال 1340 برای اولین بار فروش و تعمیرات خودکارها و خودنویس های پارکر توسط آقای اصغر لطیفی در ایران آغاز گردید و 6 سال بعد یعنی در سال 1346 آقای لطیفی حکاکی بر روی مجموعه ها نفیس پارکر و محصولاتی از این دست را آغاز نمودند . از آن زمان بجز ارائه زیباترین , نفیسترین و به روزترین انواع خودکار و خودنویس های معتبر در سطح دنیا فروش مرغوبترین لوازم التحریر نیز به آن اضافه شد .

جناب آقای اصغر لطیفی پدر قلم ایران سال 1340

اگر به دنبال تماشا و خرید خودکار و خودنویس های مارکدار و فوق العاده هستید حتما سری به خیابان جمهوری نبش بابی ساندز بزنید تا در ازدحام شهر و تنوع محصولات بی نام و نشان , تلالو نفیس ترین و کم نظیرترین خودکار و خودنویس های پارکر و مونبلان و شیفر و ... چشمان جستجوگرتان را به زیبایی نوازش دهد.

LED پارکر لطیفی فروشگاه خودنویس و خودکار  فروشگاه قلم پارکر لطیفی latifi pen story Led board خودنویش لطیفی پارکر لامی شیفر     

آقای اصغر لطیفی از معدود افرادیست که به سبب توزیع و فروش لوازم التحریر مرغوب خصوصا خودکار و خودنویس های مارکدار و مشهور مورد توجه کلکسیونر ها، هنردوستان و صاحبان سلیقه در رسته خود قرار دارد و با ارزش تر از همه حضور فرخ لطیفی و فرشید لطیفی است که با هدایت پدر قدم در این راه گذاشته و با تلاشی مضاعف به عرضه این محصولات پرداخته اند.

فرشید لطیفی و اصغر لطیفی و فرخ لطیفی

 امیدواریم بتوانیم در همه ایام با آنچه که شایسته سلیقه زیبای ایرانیست و با متنوع ترین و زیباترین محصولات در خدمت هموطنان عزیزمان باشیم.

آبنبات مخصوص فروشگاه لطیفی برای پذیرایی از مشتریان عزیز

لطیفی - Latifi


© تمامی حقوق برای گروه پارکر لطیفی محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک